Sport

Krępianka Rzeczniów

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela                                                                           

Klasa B-I

1. Energia II Kozienice 39
2. GKS Jedlnia Kościelna 31
3. Wisła Solec 25
4. WUKS Ruda Wielka 25
5. KS Jastrząb 18
6. Wisła Chotcza 18
7. KS II Chomentów 16
8. Hubal Chlewiska 16
9. AS Radomiak Radom 16
10. Krępianka Rzeczniów 15
11. LZS Zalesice 13
12. Beniaminek Radom 13
13. KS Maków 10
14. WKS Zajezierze 10

Skład

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Lp.

Imię i Nazwisko

Pozycja

Me.

Br.

As.

    1.

   Konrad Nowak

bramkarz

0

0

0

    2.

   Paweł Marek

bramkarz

8

0

0

    3.

   Tomasz Wojtas

bramkarz

7

0

1

    4.

   Szymon Walerczak

obrońca

0

0

0

    5.

   Michał Gontarczyk

obrońca

4

0

0

    6.

   Rafał Lachowicz

obrońca

0

0

0

    7.

   Hubert Gałek

obrońca

0

0

0

    8.

   Kamil Pastuszka

obrońca

8

4

0

    9.

   Hubert Kutera

obrońca

10

0

0

    10.

   Sebastian Gontarczyk

obrońca

7

0

0

    11.

   Maciej Bajon

obrońca/pomocnik

8

3

0

    12.

  Emanuel Chudyba

obrońca/pomocnik

10

1

0

    13.

   Damian Stępień

obrońca/pomocnik

2

1

0

    14.

   Mateusz Maleta

obrońca/pomocnik

2

0

0

    15.

   Jakub Polak

pomocnik

4

0

0

    16.

   Erwin Pastuszka

pomocnik

8

0

0

    17.

  Robert Lachowicz

pomocnik

0

0

0

    18.

  Łukasz Krzemiński

pomocnik

7

1

0

    19.

  Kuba Dziura

pomocnik

9

2

0

20.

  Mateusz Pastuszka pomocnik 9 0 0

21.

  Maciej Okrutny pomocnik 9 0 0

22.

  Błażej Włodarski pomocnik 0 0 0

23.

  Łukasz Niewczas pomocnik 6 0 0

24.

  Maciej Sypuła pomocnik/napastnik 4 0 0

25.

  Bartosz Gontarczyk pomocnik/napastik 3 0 0

26.

  Robert Ruda pomocnik/napastnik 10 4 0

27.

  Grzegorz Murawski napastnik 8 4 0

28.

  Paweł Bajon napastnik 7 2 0

29.

  Dawid Orzeł napastnik 0 0 0

 

Sztab szkoleniowy

Trener: Emanuel Chudyba

Członek sztabu szkoleniowego: Leszek Murawski

Link do Strony Internetowej Krępianki Rezcniów