Aktualności

"Piotruś Pan" w Rzeczniowie
2019.06.25 07:36

Gminna i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rzeczniowie zaprasza na spektakl „Piotruś Pan”, który zaprezentowany będzie w namiocie cyrkowym Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego z Warszawy. Spektakl w reżyserii Konrada Dworakowskiego przedstawią aktorzy Teatru PINOKIO z Łodzi.
Pokazom spektaklu w trasie towarzyszą parada, koncert zespołu Ładne Kwiatki i warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży.
Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki do odbioru w Bibliotece w Rzeczniowie 17,18,19 czerwca- tylko przez osoby dorosłe. Spektakl jest dedykowany dla dzieci i rodziców.

Serdecznie zapraszamy.

PROGRAM OBJAZDU W TRASIE 25-26 czerwca - RZECZNIÓW
Gminna i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rzeczniowie


Dzień I
15:00 Warsztaty dla dzieci i młodzieży w wieku 6-12 lat ( dla trzech grup po 20 osób) zapisy w bibliotece 17,18, 19 czerwca
17:00 Finał warsztatów: parada ulicami miejscowości


Dzień II
18:00 Spektakl „Piotruś Pan” i koncert zespołu Ładne Kwiatki w namiocie cyrkowym
Spektakl „Piotruś Pan” to czwarty familijny projekt artystyczno-edukacyjny, który przemierza Polskę z namiotem cyrkowym w ramach programu „Lato w teatrze”. Program Lato w teatrze to program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 


 

Powrót do pełnej listy aktualności