Aktualności

XII Rzeczniowski Rajd Rowerowy
2017.09.15 09:49

22 września Wójt Gminy Rzeczniów Karol Burek zaprasza na XII Rzeczniowski rajd rowerowy. W tym dniu obchodzony jest Europejski Dzień bez Samochodu. Gmina Rzeczniów przystąpiła do prowadzonej kampanii.
Rajd odbędzie się po terenie Gminy Rzeczniów. Jak zawsze zaplanowaliśmy malowniczą trasę. Mamy też niespodziankę. Specjalnie dla uczestników rajdu wystąpi w swoim pokazie akrobacji na rowerze Krystian Herba - finalista drugiej edycji programu Mam talent, człowiek, który skacząc rowerem po schodach zdobywa najwyższe budynki na świecie, pięciokrotny rekordzista Guinnessa.
Jak zawsze będą też konkursy i ciepły poczęstunek.
Organizatorem rajdu jest Wójt Gminy Rzeczniów wraz ze Stowarzyszeniem Tworzyć Edukować Rozwijać, Gminną i Powiatową Biblioteką Publiczną, Zespołem Szkół w Rzeczniowie oraz Publiczną Szkołą Podstawową w Grabowcu.
Rzeczniowski rajd rowerowy jest pierwszym z trzech wydarzeń zaplanowanych w dniach 22-24 września z okazji przedsięwzięcia pod nazwą "150 lat tradycji Gminy Rzeczniów".
Rajd dofinansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. W finansowanie rajdu włączyli się również lokalni przedsiębiorcy, którym serdecznie dziękujemy.
PPHU "KUBAR" Anna i Andrzej Fijas
Sklep wielobranżowy MET-CHEM Krzysztof i Sylwia Kępczyk
MB BUS Mirek Buszkiewicz
Ubezpieczenia - Kredyty EBART Jacek Michalec
Drukarnia Rapo Grupa
Apteka Iwona Sobulska-Wicik

 

Regulamin XII Rzeczniowskiego Rajdu Rowerowego "Ty i Ja. Rowery dwa."

Powrót do pełnej listy aktualności